Wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego

Data publikacji 04.10.2019

Tyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Serdecznej w Tychach. Niestety 39-letni mężczyzna pomimo reanimacji zmarł. Podróżujący z nim 6-letni syn bez zewnętrznych obrażeń, trafił na dokładne badania do szpitala.

Około godziny 8.50 policjanci otrzymali informacje o dachowaniu pojazdu na łączniku ul. Serdecznej z ul.Oświęcimską w Tychach. Po wydobyciu z samochodu kierującego trwała jego reanimacja, niestety mężczyzna zmarł. Wraz z nim podróżował 6-letni syn, który został przewieziony do szpitala w Ligocie na szczegółowe badania. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem z nieznanych dotąd przyczyn uderzył w barierkę, a następnie dachował i wpadł do rowu. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili jego oględziny pod nadzorem prokuratora, który zarządził sekcję zwłok 39-latka. Śledczy będą wyjaśniać szczegóły okoliczność tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

  • Na zdjęciu widoczni policjanci drogówki wykonujący pomiary w związku z wypadkiem drogowym. W rowie widoczne wydachowane auto, a w oddali radiowóz policyjny oraz wóz strażacki.
  • Na zdjęciu widoczny wydachowany samochód, który jest w rowie.
  • Na zdjęciu widoczni policjanci wydziału ruchu drogowego w żółtych kamizelkach, którzy wykonują pomiary w związku ze śmiertelnym wypadkiem. Dalej po prawej strony widoczne dwa radiowozy oraz wydachowany samochód w rowie.