Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Plany priorytetowe dzielnicowych
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. Sprawdź oświetlenie swojego samochodu w ramach akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

  Trwa ogólnopolska kampania „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, której celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. W Tychach ramach akcji także będzie można sprawdzić oświetlenie swojego samochodu. Bezpłatną kontrolę świateł przeprowadzą diagności na Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Katowickiej oraz Oświęcimskiej w Tychach.

 2. Poszukujemy świadków. Pamiętaj-nie reagujesz-akceptujesz

  Poszukujemy świadków kolizji drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które mają informacje na temat niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Pamiętaj-”Nie reagujesz-akceptujesz”.

 3. „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

  W najbliższy poniedziałek rusza akcja "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo", która będzie realizowana od 21 października do 15 grudnia br. Działania prowadzone będą we współpracy ze stacjami diagnostycznymi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 4. Informacja dla kierowców

  Jutro tj: 18.10.2019r. odbędzie się przemarsz oraz uroczystość pn.: "Ślubowanie Klas Pierwszych Mundurowych”. W związku z tym będą występować czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń policjantów.

 5. Ogólnopolskie działania policyjne „TRUCK & BUS”

  Dziś policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „TRUCK & BUS”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 6. „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”

  Zapraszamy przedstawicieli mediów na spotkanie informacyjne poświęcone akcji "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo", która będzie realizowana od 21 października do 15 grudnia br. Działania prowadzone będą we współpracy ze stacjami diagnostycznymi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 7. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 8. Ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne "SMOG"

  Dzisiaj w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG”. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 9. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowej, do której doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzenia o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 10. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego

  Tyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Serdecznej w Tychach. Niestety 39-letni mężczyzna pomimo reanimacji zmarł. Podróżujący z nim 6-letni syn bez zewnętrznych obrażeń, trafił na dokładne badania do szpitala.