Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Plany priorytetowe dzielnicowych
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzeba żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
"Idź, Jedź, Żyj"
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. Ku przestrodze-potrącenie pieszego na pasach

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ul. Towarowej w Tychach. Kierujący samochodem marki Volkswagen Polo Potracił pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany trafił do szpitala. Przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych oraz o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania na drodze.

 2. Poszukujemy świadków następujących zdarzeń

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 3. Tyskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

  Tyscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej czuwali nad bezpieczeństwem podczas przemarszu z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości. W uroczystych obchodach Dnia Niepodległości udział wziął Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński.

 4. Coraz trudniejsze warunki na drogach

  Od wielu dni na drogach występują trudne warunki atmosferyczne – dzień jest krótszy, a opady deszczu i mgła mają wpływ na pogorszenie widoczności. Dodatkowo śliskość nawierzchni powodują spadające z drzew liście. Taka aura stwarza niebezpieczeństwo zarówno dla kierujących jak i dla pieszych

 5. Czuwali nad bezpieczeństwem uczestników przemarszu ze 100 metrową flagą Polski

  Tyscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas przemarszu młodzieży ze 100 metrową flagą narodową Polski. Celem zgromadzenia było uczczenie setnej rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości. Dla policjantów była to znakomita okazja do rozmów z uczestnikami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Podsumowanie akcji „Znicz 2018” w Tychach

  Dzisiaj o 6.00 zakończyła się policyjna akcja "Znicz 2018”. W działaniach wzięło udział ponad 300 funkcjonariuszy ruchu drogowego, prewencji, służb kryminalnych oraz Straży Miejskiej. Podczas trwania akcji nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, a do kolizji policjanci wyjeżdżali 14 razy.

 7. Poszukujemy świadków kolizji

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 17.10.2018r. na ul. Andersa w Tychach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszego zdarzenia o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 8. Poszukujemy świadków wypadku drogowego

  Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 11.09.2018r. na ul. Cmentarnej w Tychach. W zdarzeniu ucierpiał rowerzysta, który zderzył się z pojazdem marki Volkswagen Passat. Osoby, które maja informacje za temat tego wypadku prosimy o kontakt z tyskimi policjantami.

 9. Policyjne działania „Kaskadowy pomiar prędkości”

  Policja prowadzi dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach krajowych, stanowiących główne ciągi komunikacyjne kraju.

 10. Wiesz coś o tych zdarzeniach? Powiadom nas!

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.