Komenda Miejska Policji w Tychach

Aktualności

Polecamy

Plany priorytetowe dzielnicowych
Informacja dla turystów
Stop agresji drogowej
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Żeby być trzeba żyć
Infolinia dla bezdomnych
Nie reagujesz akceptujesz
Kampania Say it to fight it
"Idź, Jedź, Żyj"
Informacje dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
"Stop seksturystyce"

Ruch drogowy

 1. Poszukujemy świadków następujących zdarzeń

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 2. Trwają policyjne działania „Bezpieczne skrzyżowanie”

  Dzisiaj policjanci tyskiej drogówki prowadzą działania pod kryptonimem „Bezpieczne skrzyżowanie”. Uwaga mundurowych skierowana będzie na naruszenia przepisów ruchu drogowego w rejonie skrzyżowań i tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

 3. Kierowcy i piesi! Jesienią szczególnie uważajmy na drodze!

  Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. W tym czasie warunki na drodze robią się bardzo zmienne i niebezpieczne zarówno dla kierujących, jak i dla pieszych, którzy stają się mniej widoczni na drodze. Szybko zapadający zmrok, opady deszczu, śliska nawierzchnia, to czynniki negatywnie wpływające na bezpieczeństwo.

 4. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Żwakowskiej w Tychach. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

 5. Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie...zapraszamy

  Jutro o godzinie 7:00 na terenie toru wyścigowego przy ul. Świerczynieckiej 31 w Bieruniu rozpocznie się impreza motoryzacyjna dla kierowców w przedziale wiekowym 18 – 25 lat. To wspólne działanie śląskiej drogówki m. in z Automobilklubem Ziemi Tyskiej. Edukowanie młodych kierowców ma poprawić ich bezpieczeństwo w codziennym poruszaniu się po drogach.

 6. Działania „Bezpieczny rower”

  Tyscy policjanci prowadzą działania „Bezpieczny rower”. Jazda jednośladem staje się pojazdem coraz częściej spotykanym na drodze, nie tylko latem. Policjanci prócz rozmów profilaktycznych z rowerzystami, przypominają o podstawowym wyposażeniu jednośladu oraz elementach odblaskowych.

 7. Poszukujemy świadków następujących zdarzeń

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

 8. Trwają działania "Truck-Bus"

  Dzisiaj od 6.00 do 22.00 tyscy policjanci ruchu drogowego uczestniczą w działaniach pod kryptonimem "TRUCK-BUS". Drogówka szczególnie przyjrzy się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych, kontrolując przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 9. Z NARKOTYKAMI NIE PO DRODZE

  Policjanci tyskiej drogówki przeprowadzą dzisiaj działania pod nazwą „Z NARKOTYKAMI NIE PO DRODZE”. Akcja skierowana jest przeciwko kierującym znajdującym się pod wpływem działania narkotyków. Policjanci zwrócą także uwagę na trzeźwość kierujących.

 10. Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

  Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 10.09.2018r. na ul. Grota Roweckiego w Tychach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszego zdarzenia o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.