Kwiaty dla Pań za wzorową jazdę - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Kwiaty dla Pań za wzorową jazdę

Data publikacji 08.03.2019

W niecodziennych działaniach wzięły dziś udział Panie, które miały przyjemność spotkać mundurowych. Policjanci z tyskiej drogówki wręczali kwiaty kobietom za kółkiem, za jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego. Drobne przewinienia pań z „ciężką nogą” kończyły się pouczeniem.

Dzisiaj policjanci z tyskiej drogówki prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zwracali uwagę na wykroczenia przekroczenia prędkości oraz trzeźwość kierujących. Z okazji dnia kobiet mundurowi nagradzali kwiatami te Panie, które prowadziły swój pojazd zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kobiety z „ciężką nogą” i te, które popełniły drobne przewinienia zostały pouczone i również otrzymały kwiaty.

Policjanci dużą wagę przywiązują do działań profilaktycznych, jednak należy pamiętać, że przy rażącym łamaniu przepisów kierowcy nie mogą liczyć na „taryfę ulgową”.

  • Obrazek przedstawia dwóch umundurowanych policjantów w kamizelkach odblaskowych, jeden z nich wręcza kobiecie tulipana
  • Obrazek przedstawia dwóch umundurowanych policjantów w kamizelkach odblaskowych,  stojących przy samochodzie, który został zatzrymany do kontroli na poboczu
  • Obrazek przedstawia kobietę która właśnie otrzymała kwiatka od umundurowanego policjanta