Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

Data publikacji 09.05.2018

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji tyskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło w Tychach na ul. Stoczniowców oraz ul. Armii Krajowej. Osoby będące świadkami zdarzeń proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

1. W dniu 25.04.2018r w godz. 18.40-18.55 w Tychach przy ul. Stoczniowców na oznakowanym przejściu dla pieszych znajdującym się przed ul. Dunikowskiego w kierunku ul. Harcerskiej, nieustalony kierujący pojazdem marki Audi koloru czarnego, o nieustalonych nr rejestracyjnych nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu korzystającemu z przejścia, omijając także inny pojazd, którego kierujący zatrzymał się w podanym miejscu celem udzielenia pierwszeństwa pieszemu powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

2. W dniu 26.04.2018r około godz. 14.15 w Tychach przy ul. Armii Krajowej przed skrzyżowaniem o ruchu okrężnym z ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Sikorskiego, nieustalony kierujący nieustalonym pojazdem, prawdopodobnie Audi A3 lub A4 koloru czarnego o początkowych nr rej. ST….. najechał na tył pojazdu marki Jaguar o nr SBL 4... , którego kierujący zatrzymał się przed wjazdem na skrzyżowanie. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia drogowego

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych zdarzeń proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 32 325 6296.