Przeszli na zasłużoną emeryturę - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Przeszli na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 05.01.2018

Aspiranci sztabowi Mirosław Hencel i Adam Modrzyk z tyskiej komendy przeszli na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Tychach mł. insp. Andrzej Trzciński uroczyście podziękował policjantom za współpracę oraz złożył życzenia z okazji przejścia w stan spoczynku.

Komendant Miejski Policji w Tychach mł. insp. Andrzej Trzciński podziękował za współpracę oraz złożył życzenia dwóm policjantom z okazji przejścia na długo oczekiwaną i zasłużoną emeryturę.

Policjantem, któremu pozostaną wspomnienia ponad 30-stu lat służby w mundurze jest asp. szt. Mirosław Hencel. Zakończył policyjną karierę jako Specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji w tyskiej Komendy. Do służby podchodził z zaangażowaniem przez co osiągał bardzo dobre efekty swojej pracy. Drugi policjant asp. szt. Adam Modrzyk w mundurze przepracował ponad 25 lat zaczynając jako policjant na Posterunku Policji Lokalnej w Tychach, pracował także jako dzielnicowy, aż trafił do Zespołu Dyżurnych, gdzie do ostatniego dnia służby z zaangażowaniem wykonywał swoją pracę. Asp. szt. Adam Modrzyk swoim doświadczeniem, wiedzą i cennymi wskazówkami dzielił się zawsze z innymi policjantami.

W imieniu wszystkich policjantów i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej Policji w Tychach dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy wielu lat zdrowia, a także wypoczynku w gronie rodziny oraz najbliższych. Wszystkiego dobrego!