Przeszedł na zasłużoną emeryturę - Galerie zdjęć - Komenda Miejska Policji w Tychach

Galerie zdjęć

Przeszedł na zasłużoną emeryturę

Szef tyskiej jednostki podziękował „operacyjnemu” policjantowi za współpracę oraz złożył życzenia z okazji przejścia na oczekiwaną i zasłużoną emeryturę. Policjant służbę w Policji pełnił 22 lata. Przez ten czas dzięki posiadanej wiedzy oraz zaangażowaniu osiągał bardzo dobre efekty swojej pracy. Szanownemu koledze życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Wczoraj Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński, jego Zastępca mł.insp. Sławomir Wojtylak oraz kierownictwo tyskiej komendy, złożyli życzenia policjantowi, który po 22-latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. Funkcjonariusz pracował głównie po cywilnemu. Pracę w Policji rozpoczynał w wydziale prewencji, następnie trafił do pionów kryminalnych i pełnił służbę jako policjant operacyjny. Silny charakter, duża odporność na stres, umiejętność pracy w grupie, to tylko kilka cech charakteru, które są niezbędne przy pracy operacyjnej i które towarzyszyły mu podczas wykonywanych obowiązków służbowych. Podczas swej kariery zawodowej dzięki posiadanej wiedzy oraz zaangażowaniu osiągał bardzo dobre efekty swojej pracy.

Szanownemu koledze życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Na zdjęciu widoczni umundurowani policjanci stojący wokół stołu i jeden po cywilnemu, stoi tyłem do zdjęcia

Na zdjęciu widoczny Komendant Miejski Policji w Tychach, który "ściska" dłoń policjatowi "po cywilnemu", który odchodzi na emeryturę. W tle widoczny Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach.