Galerie zdjęć

Zdobywają kolejne szczyty dla Jasia - wyprawa trwa...

Za Michałem i Piotrem kolejny etap wyprawy. Wczoraj policjanci przeszli trasę Smerek-Cisna, dziś ich celem jest trasa Cisna-Komańcza. Pogoda niestety nie była dla nich łaskawa, jednakże intensywny deszcz oraz wiatr nie przeszkodziły mundurowym w osiągnięciu obranego przez nich celu.

Trudne warunki atmosferyczne, przemoczone buty i ubrania nie powstrzymują tyskich policjantów przed pokonaniem kolejnych etapów trasy, tym bardziej że pamiętają oni, w jakim celu rozpoczęli tę wędrówkę. Mały Jasiu poprzez systematyczną rehabilitację każdego dnia podejmuje walkę ze swoją chorobą, a jego determinacja i upór są dla mundurowych bardzo motywujące.

Wczoraj policjanci przeszli trasę Smerek-Cisna. Tego dnia nasi podróżnicy podążali tuż za niedźwiedziem, który zostawił na szlaku swoje „świeże” ślady, ale jak oboje stwierdzili „cieszą się że nie idą z nim łeb w łeb”. Ponadto mundurowi uczcili pamięć dziesięciu policjantów oraz załogi śmigłowca, którzy 10 stycznia 1991 roku w czasie pełnienia obowiązków służbowych zginęli śmiercią tragiczną w katastrofie śmigłowca. 

Dzisiejszy cel naszych podróżników, to trasa Cisna-Komańcza. Życzymy Wam dużo sił i powodzenia! Więcej o wyprawie można przeczytać w informacjach na naszej stronie:

24 kwietnia 2019 

27 kwietnia 2019

 

Pamiętajmy! 

Pomóc Jasiowi może każdy. W inicjatywę włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, dzięki któremu mamy możliwość zgromadzenia środków finansowych.

Darczyńcy mogą wpłacać środki na konto:

27 1020 2313 0000 3002 0131 4046

z dopiskiem: „Wyprawa dla Jasia” dla ZT NSZZP KMP Tychy

Jaś jest podopiecznym fundacji "Gwiazda Nadziei", gdzie zostanie przekazana zebrana kwota na jego leczenie i rehabilitację.