Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom nas! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Powiadom nas!

Data publikacji 23.12.2020

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych i spożywczych ze sklepu przy ulicy Budowlanych w Tychach. Osoby które wiedzą coś na temat kradzieży, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych i spożywczych ze sklepu przy ulicy Budowlanych w Tychach. Suma strat z tytułu kradzieży sięga prawie 3 tysięcy złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

 

  • Zdjęcia mężczyzny, który może mieć informacje w sprawie kradzieży.
  • Zdjęcia mężczyzny, który może mieć informacje w sprawie kradzieży.