Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Data publikacji 09.12.2020

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie DK1-zjazd na ulicę Modrzewskiego w Tychach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były jego świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Policjanci z Zespołu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 02.12.2020 roku przed godziną 14.30 w Tychach na trasie DK1,zjazd na ul. Modrzewskiego. Nieustalony kierujący, nieustalonym pojazdem wskutek niezachowania należytej ostrożności najechał na urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego U-15b (osłona zabezpieczająca) po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 85 512 96.