Podziękowanie dla policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Podziękowanie dla policjantów

Data publikacji 20.11.2020

Wdzięczność osób, które doceniają pracę mundurowych z pewnością motywuje do dalszego działania i daje dużą satysfakcję. „Bardzo dziękuję policjantom Komendy Miejskiej Policji w Tychach, którzy codziennie przyjeżdżali pod dom w czasie mojej choroby, a co za tym idzie izolacji. Bardzo dziękuję za troskę, dobre słowo[...]. To słowa mieszkanki miasta, która skierowała do tyskiej komendy podziękowania.

„Bardzo dziękuję policjantom Komendy Miejskiej Policji w Tychach, którzy codziennie przyjeżdżali pod dom w czasie mojej choroby, a co za tym idzie izolacji. Bardzo dziękuję za troskę, dobre słowo oraz wysłuchanie mojego płaczu w ciężkich chwilach choroby. Wszyscy policjanci i policjantki byli mili, a w tej chorobie, w której towarzyszy izolacja, człowiek pozbawiony jest nawet towarzystwa swoich bliskich. W moim przypadku, Wy jako Policja stanęliście na wysokości zdania jako jedyna z instytucji.
Szczególne podziękowania należą się asp. Mariuszowi Farudze, którego głos i słowa otuchy, w najcięższym dla mnie czasie były wielkim wsparciem.
Dziękuję za Waszą służbę w imieniu seniorów, którzy niejednokrotnie są samotni i tylko Wy jesteście w stanie w porę zareagować i przyjść im z pomocą.

Bardzo dziękuję.”

Taka ocena działalności Policji jest dla nas najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby, poświęcenie i pracę policjantów. Szczególnie w tym trudnym czasie walki z epidemią jest to dla nas ważne i mobilizujące.

Treść podziękowania zacytowana w teksie wiadomości.