Wiadomości

WIESZ COŚ NA TEMAT ZDARZENIA? ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZN ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS!

Data publikacji 15.07.2020

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2020r. w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży asortymentu w sklepie Stokrotka w Tychach przy ul. Grota Roweckiego. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 800 zł. Do zdarzenia doszło 26 czerwca 2020 roku.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn mogących posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Rysopis:

I mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 178 cm, szczupłej budowy ciała około 75 kg, włosy czarne krótkie, twarz podłużna, z tatuażami na obu dłoniach, maseczka na twarzy koloru szarego, okulary przeciwsłoneczne, ubrany w czarną rozpinaną bluzę, czarne dżinsowe spodnie, buty sportowe koloru czarnego, na ramieniu przewieszona czarna torebka.

II mężczyzna w wieku około 25-30 lat, maseczka na twarzy koloru niebieskiego, tatuaż na lewej dłoni, lekki zarost na twarzy (broda), włosy krótkie czarne, głowa okrągła, średniej budowy ciała około 90 kg, ubrany w czarna bluzę, krótkie niebieskie dżinsowe spodenki oraz czarne obuwie sportowe, na ramieniu czarna torebka.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

 

  • wizerunek dwóch mężczyzn mogących posiadać dla sprawy ważne informacje
  • wizerunek mężczyzny mogącego posiadać dla sprawy ważne informacje
  • wizerunek mężczyzny mogącego posiadać dla sprawy ważne informacje