Wiadomości

WIESZ COŚ NA TEMAT ZDARZENIA? ROZPOZNAJESZ MĘŻCZYZNĘ ZE ZDJĘĆ? POWIADOM NAS!

Data publikacji 30.06.2020

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 12 maja 2020 roku w Tychach na ulicy Dojazdowej. Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzęgła do ciągnika Iveco Stralis o wartości 800 złotych oraz klosza lampy oświetleniowej z latarni o wartości 200 złotych dokonanej w dniu 12.05.2020r. z terenu firmy świadczącej usługo przewozowe w Tychach przy ul. Dojazdowej. Łączna wartość strat wyniosła 1000 złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcie mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje, rysopis:

mężczyzna w wieku około 50 lat, krępa budowa ciała, włosy koloru jasny brąz, ubrany w czerwoną koszulkę, brązowy sweter oraz niebieskie spodnie.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

  • mężczyzna mogący posiadać dla sprawy ważne informacje
  • mężczyzna mogący posiadać dla sprawy ważne informacje
  • mężczyzna mogący posiadać dla sprawy ważne informacje