Wdzięczna kobieta dziękuje dzielnicowym za pomoc - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Wdzięczna kobieta dziękuje dzielnicowym za pomoc

Data publikacji 19.06.2020

[..]Naprawdę policjanci podeszli do sytuacji z dużym zrozumieniem i empatią, nie zbagatelizowali sprawy wykazując się wielką życzliwością. Chciałabym podziękować Panu Komendantowi za tak wzorowych pracowników, którzy mogą być przykładem dla innych”

Na skrzynkę e-mailową tyskiej komendy wpłynęły podziękowania wdzięcznej kobiety, której pomocy udzielili tyscy dzielnicowi. Kobieta zobaczyła niepojący wyciek z pojazdu. Zatrzymała ona przejeżdżający właśnie radiowóz aby poprosić o pomoc. Policjanci skontrolowali stan techniczny pojazdu. Okazało się, że mogła zatrzeć silnik lub co gorsza mogło dojść do samozapłonu pojazdu. Dzielnicowi umożliwili właścicielce samochodu uzupełnić olej i ostatecznie mogła ona bezpiecznie dojechać do mechanika i wrócić do domu w okolice Żywca.

[..]Naprawdę policjanci podeszli do sytuacji z dużym zrozumieniem i empatią, nie zbagatelizowali sprawy wykazując się wielką życzliwością. Chciałabym podziękować Panu Komendantowi za tak wzorowych pracowników, którzy mogą być przykładem dla innych” .