Pirat drogowy wpadł w ręce tyskiej drogówki - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Pirat drogowy wpadł w ręce tyskiej drogówki

Data publikacji 18.06.2020

Policjanci z tyskiej drogówki zatrzymali kierującego samochodem Tesla, który momentami osiągał prędkość 200 km/h na trasie DK-86. 32-letni pirat drogowy został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 12 punktów karnych. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń.

Policjanci z tyskiej drogówki zatrzymali kierującego samochodem Tesla, który na trasie DK-86 osiągał prędkość do 200 km/h. Przy okazji szaleńczej jazdy mężczyzna popełnił inne wykroczenia w ruchu drogowym. 32-letni kierowca łącznie został ukarany 600 złotowym mandatem karnym, a na jego konto trafiło 12 punktów karnych.

Pamiętajmy, popełnianie wykroczeń i brak skupienia na drodze, w połączeniu z „ciężką nogą” może prowadzić do niebezpiecznych wypadków.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń. Respektujmy przepisy bo wyjeżdżając na drogę jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu.

 

Ładowanie odtwarzacza...