Policjanci wskazują „zdarzenia drogowe on-line” - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Policjanci wskazują „zdarzenia drogowe on-line”

Data publikacji 18.06.2020

Dzięki aplikacji „zdarzenia drogowe on-line” policjanci tyskiej drogówki po wezwaniu na miejsce kolizji wskazali miejsce i czas trwania utrudnień. Aplikacja jest ogólnodostępna i każdy może wygenerować informacje na temat zdarzenia drogowego i przekonać się czy na danym odcinku drogi nie ma utrudnień lub jaki jest szacunkowy czas ich występowania.


Wczoraj policjanci tyskiej drogówki zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego przy ul. Borowej w Tychach. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy opel oraz ford. Na szczęście żadnemu z uczestników nic się nie stało. Policjanci ustalili wstępne informacje, oszacowali czas trwania czynności i zaznaczyli kolizję poprzez aplikacje „zdarzenia drogowe on-line”.

Dzięki temu mieszkańcy mieli informacje o utrudnieniach na drodze. Aplikacja jest ogólnodostępna i może stanowić cenną informację dla użytkowników dróg. Działa w trybie oline i umożliwia wygenerowanie informacji o zdarzeniach drogowych zarządzanych przez zespoły wypadkowe Ruchu Drogowego.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji pod internetowym adresem policja.orsip.pl.