Rowerem wjechał w opla - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Rowerem wjechał w opla

Data publikacji 12.07.2019

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Jego kierujący nie zachował należytej ostrożności i wjechał w opla. Osoby, które wiedzą coś o zdarzeniu proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

W dniu 23.04.2019 r. o godzinie 23:17 w Tychach przy ul. Barona 22B, nieznany kierujący rowerem nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru omijania i najechał na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Opel Astra o nr rejestracyjnym RMI63... uszkadzając go. Rowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-367 lub 3256-296.

Przypominamy rowerzystom, że sami w dużej mierze mają wpływ na swoje bezpieczeństwo na drogach. Poniżej zamieszczamy podstawowe przepisy ruchu drogowego, które każdy rowerzysta powinien znać i stosować.

Pliki do pobrania

  • 456.19 KB