Tyski policjant na podium - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Tyski policjant na podium

Data publikacji 16.05.2019

Sierżant sztabowy Dawid Palka z tyskiej komendy był jednym z ponad 200 uczestników V Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Policjant stanął na podium w kategorii indywidualnej mężczyzn powyżej 40 roku życia.

Sierż. szt. Dawid Palka z tyskiej komendy ma na swoim koncie już wiele dyplomów, pucharów i wyróżnień. Biega od lat, choć w ostatnim czasie ze względów zdrowotnych musiał przerwać treningi na prawie rok czasu. Jenak dobra forma pozostała i po powrocie do zdrowia, policjant powrócił do treningów, które już owocują osiągnięciami w zawodach. W V Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego, w kategorii indywidualnej mężczyzn powyżej 40 roku życia sierż. szt. Dawid Palka stanął na podium i zajmując III miejsce. Dystans 9 kilometrów nie był łatwy do pokonania z uwagi na ciężkie warunki atmosferyczne. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Obrazek przedstawia stojących z pucharami i dyplomami na podium nieumundurowanych policjantów, obok podnium po obu stronach stroją umundurowani policjanci  za nimi inne osoby

Organizatorem zawodów była Komenda Miejska Policji w Bytomiu, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Bytomia.

Obrazek przedstawia logo z napisem: "Bytom 2019, poniżej V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego,