Wiadomości

Wiesz coś o zdarzeniu lub rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia?Powiadom nas

Data publikacji 14.05.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego w Tychach przy al. Niepodległości. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w 19 marca 2019r. na recepcji jednej z przychodni przy al. Niepodległości w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek kobiety, która może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Starsza kobieta niskiego wzrostu, ubrana w niebieską kurtkę, czapkę, czarne okulary korekcyjne. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości kobiety.


Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.