„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”

Data publikacji 05.04.2019

Policjanci z tyskiej komendy spotkali się z gronem pedagogicznym jednej ze szkół by omówić założenia kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Hasło akcji czyli „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” będzie towarzyszyć podczas spotkań, które mają na celu zwiększenie świadomości młodych osób oraz uzmysłowienie im, jak niebezpieczne nie tylko dla zdrowia, ale i życia są dopalacze i narkotyki.

Edukowanie dzieci i młodzieży z zakresu zagrożeń jakie niosą za sobą narkotyki i dopalacze jest niezwykle ważnym elementem, które ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat zagrożeń, związanych z zażywaniem narkotyków i tzw. dopalaczy. Ważne jest także poruszanie kwestii konsekwencji zdrowotnych, prawnych oraz społecznych uzależnienia.

Policyjny profilaktyk uczestniczył w spotkaniu z gronem pedagogicznym jednej z tyskich szkół. Zostały przedstawione założenia kampanii pod nazwą "Narkotyki i dopalacze zabijają", która jest nowym przedsięwzięciem MSWiA, organizowanym w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.

Ładowanie odtwarzacza...