Wiadomości

Znasz tego mężczyznę lub wiesz coś na temat kradzieży paliwa? Powiadom nas

Data publikacji 22.11.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa na jednej ze stacji benzynowych. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji paliw w dniu 09.10.2018r. Przy skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Oświęcimską, przez kierującego poruszającego się samochodem koloru ciemnego o numerach rejestracyjnych z przód SMY5... i tył SM84... W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, wysokiego wzrostu, ubrany w czarne obuwie, czarne spodnie, czarną bluzę z kapturem, czarną czapkę z daszkiem.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.