Wiadomości

Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osobę ze zdjęć? Powiadom nas!

Data publikacji 21.11.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie szeregu transakcji zbliżeniowych skradzioną kartą bankomatową. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie szeregu transakcji zbliżeniowych uprzednio skradzioną kartą bankomatową. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna wiek z wyglądu 50-55 lat, wzrost około 175-180 cm, średniej budowy ciała, posiadający wąsy, ubrany w spodnie koloru ciemnego, kurtkę ortalionową koloru szarego, na głowie czapeczka z daszkiem koloru czarnego, na plecach plecak koloru szarego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.