Wiadomości

„To właśnie dzięki Panu dzisiaj mój ojciec żyje...”

Data publikacji 16.10.2018

Komendę Miejską Policji w Tychach odwiedził syn mężczyzny, któremu kilkanaście dni temu sierż. szt. Piotr Stolecki uratował życie podejmując skuteczną reanimację. Mężczyzna pragnął osobiście podziękować policjantowi, który przywrócił do życia jego ojca.

Do tyskiej komendy przyszedł mężczyzna, który pragnął osobiście podziękować sierż. szt. Piotrowi Stoleckiemu za szybką interwencję i reakcje kiedy to jego ojciec potrzebował pomocy. W niecodziennym spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Miejskiego w Tychach mł. insp. Sławomir Wojtylak, który także pogratulował policjantowi wzorowej postawy. Żadne słowa nie są w stanie opisać wdzięczności jaką czuje cała rodzina. O tej sytuacji pisaliśmy wcześniej więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Sierż. szt. Piotr Stolecki zachował się profesjonalnie, szybko ocenił sytuację i podjął skuteczne działania ratując życie mężczyzny. Choć jak sam stwierdził bardzo miła jest Pana wdzięczność, motywuje ona do dalszego działania i daje satysfakcję, jednak nie czuje się bohaterem, uważam, że każdy na moim miejscu powinien postąpić tak samo...”