Podziękowanie dla policjantów tyskiej drogówki - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Podziękowanie dla policjantów tyskiej drogówki

Data publikacji 11.09.2018

Do Komendy Miejskiej Policji w Tychach wpłynęło podziękowanie wdzięcznego obywatela, któremu na parkingu nieznany kierujący uszkodził samochód. Zaangażowanie policjantów doprowadziło do ustalenia sprawca kolizji, który poniósł odpowiedzialność za zdarzenie. Osoby, które doceniają pracę mundurowych z pewnością motywują do dalszego działania i dają satysfakcje z dobrze wykonanej pracy.

Policjanci niejednokrotnie spotykają się z wdzięcznością mieszkańców za pomoc w rozwiązywaniu problemów. Tym razem policjanci tyskiej drogówki otrzymali podziękowanie od mężczyzny, któremu ktoś na parkingu uszkodził pojazd i uciekł. Policjanci dzięki zaangażowaniu i swojej dociekliwości szybko ustalili sprawcę zdarzenia, który odpowiedział za spowodowanie kolizji.

„Pragnę serdecznie podziękować funkcjonariuszom wezwanym do zdarzenia za perfekcyjne wykonanie swych obowiązków, profesjonalne podejście do zaistniałej sytuacji.”

„Uważam, że jakość pracy jaką zaprezentowali policjanci zasługuje na szczególne uznanie oraz należy ową fachowość w jakiś sposób nagrodzić i podkreślić co czynię pozwalając sobie na napisanie tej wiadomości.”

„Życzę im wielu sukcesów w życiu osobistym, ponieważ zawodowo przy takim profesjonalizmie sukcesy niebawem się posypią.”