Wiadomości

PREZENTUJEMY CYKL ARTYKUŁÓW "GAZETY 997" POŚWIĘCONY POLICYJNYM PASJONATOM ZE ŚLĄSKA

Data publikacji 10.08.2018

Policyjny miesięcznik Komendanta Głównego Policji - „Policja 997” zaprezentował „WYDANIE SPECJALNE”, poświęcone w całości pasjonatom prospołecznym w policyjnych mundurach. Wszyscy poświęcają swój wolny czas, by zmienić świat wokół siebie na lepszy. W pierwszej części wydania opisano 26 mundurowych, z których aż 10 pochodzi z województwa śląskiego. Warto bliżej poznać ich sylwetki, które przedstawimy Państwu po kolei w każdy weekend na naszej stronie i fanpage'u na Facebooku oraz Twitterze.

Wśród zaprezentowanych sylwetek policjantów, znajdziemy stróżów prawa z Tychów, Gliwic, Żor, Cieszyna i Piekar Śląskich. Wśród nich są społecznicy i osoby udzielające się charytatywnie: mundurowi pomagający bezdomnym, sportowiec, trener i nauczyciel młodzieży, harcerz, strażak i ratownik, motocykliści oraz wolontariusze, pomagający niesłyszącym. Jesteśmy dumni z naszych Koleżanek i Kolegów i z ogromną przyjemnością przybliżymy Państwu ich działalność w poświęconych im artykułach gazety "Policja 997”.

Już jutro prezentacja dwóch sierżantów z Tychów, który znani są w środowisku ze swojego wielkiego serca i pomocy osobom bezdomnym i potrzebującym. „Piotr i Paweł” - to tytuł artykułu, który pojawi się już jutro na stronie Śląskiej Policji oraz na naszej stronie na Facebooku i Twitterze. Zachęcamy do lektury!

Źródło: KWP Katowice