Wiadomości

Wiesz coś na temat zdarzenia lub rozpoznajesz osobę ze zdjęć? Powiadom nas!

Data publikacji 06.07.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy. Nieznany sprawca okresie od 24 do 25 kwietnia 2018r. w Tychach, w Katowicach przy użyciu utraconej karty płatniczej dokonał transakcji zbliżeniowych. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano nieustaloną osobę, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.