Wiadomości

Wiesz coś o zdarzeniu lub znasz tego mężczyznę?Powiadom Nas!

Data publikacji 14.05.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia samochodu marki Opel Zafira. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano nieustaloną osobę, która może mieć istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają tego mężczyznę, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia samochodu marki Opel Zafira. Do zdarzenia doszło w dniu 11 kwietnia 2018r. przed 01:00 w nocy w Tychach przy al. Bielskiej 135B. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano nieustaloną osobę, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Osoby, które wiedzą coś na temat zniszczenia mienia lub rozpoznają wskazaną osobę, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

 

Ładowanie odtwarzacza...