Wiadomości

Wiesz coś o zdarzeniu lub znasz mężczyznę ze zdjęcia? Zadzwoń!

Data publikacji 07.05.2018

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów spożywczych z jednego ze sklepów przy ul. Katowickiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, przez nieznanego sprawcę, artykułów spożywczych na kwotę blisko 700 złotych. Do zdarzenia doszło 14.03.2018r. W jednym ze sklepów na ul. Katowickiej w Tychach. W toku wykonanych czynności policjanci wyszczególnili wizerunek mężczyzny, które może posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopis:

Mężczyzna wiek z wyglądu około 35 lat, wzrostu około 185 cm średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego oraz spodnie jeansowe koloru niebieskiego, obuwie koloru ciemnego, z przewieszoną przez ramie torbę koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 32 325 62 30, 32 325 62 00.