Wiadomości

Znasz szczegóły zdarzenia bądź tożsamość mężczyzny ze zdjęć?Zadzwoń!

Data publikacji 06.04.2018

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Wyodrębniono wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne dla sprawy informacje. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło w dniu 27.03.2018 na terenie jednego z pasaży sklepu na al. Bielskiej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy oraz kart płatniczych, dowodu osobistego, prawa jazdy oraz karty NFZ. W toku prowadzonych czynności policjanci wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, włosy czarne krótkie, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie niebieskie typu jeans, czarne obuwie, plecak koloru jasnego seledynowego

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 032 325 62 30 997 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

  • Znasz szczegóły zdarzenia bądź znasz tożsamość mężczyzny ze zdjęć?Zadzwoń!