Wiadomości

Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć...

11.09.2017    Tychy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują osób, które mogą posiadać istotne informacje o kradzieży dokumentów, gotówki oraz telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło dnia 26-27.08.2017r. w Tychach przy ul. Edukacji. Wizerunek osób mogących posiadać istotne dla sprawy informacje został "uchwycony" przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 26-27 sierpnia 2017 roku w parku pod Żyrafą na ul. Edukacji w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży dokumentów w postaci prawa jazdy, karty bankomatowej, gotówki oraz telefonu komórkowego. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia:

-1 mężczyzna w wieku około 30-35 lat, ubrany w spodnie ciemne, bluzę koloru ciemnego z napisem na klatce piersiowej „TOMMY JEANS” oraz dwoma kwadratami w kolorze białym i czerwonym bez kaptura, buty koloru ciemnego z białą podszewką i białymi sznurowadłami, włosy krótkie koloru ciemnego, w prawej ręce trzyma kartę płatniczą koloru niebieskiego,

- 2 mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, blondyn krótkich włosach, ubrany w spodnie jeansowe jasne z przetarciami na udach, koszulkę białą typu T-shirt z wcięciem w serek, buty koloru czerwonego z białymi podeszwami i białymi sznurowadłami.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

 

  • Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć...
  • Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć...
  • Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć...
  • Powiadom Policję jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć...