Powiadom Policję, jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Powiadom Policję, jeśli wiesz coś o tym zdarzeniu!

Data publikacji 10.05.2017

Do zdarzenia doszło 01.05.2017r. na ul. Nałkowskiej w Tychach. Kierujący Citroenem C1 najechał na zaparkowane dwa samochody i odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby posiadające informacje na teram tego zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

Policjanci Zespołu d/s Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 01.05.2017r. około godziny 21.40 na ul. Nałkowskiej w Tychach. Jadący w kierunku ul. Orzeszkowej, nieustalony kierujący samochodem osobowym marki Citroen C1 koloru ciemnego, o nieustalonych nr rejestracyjnych, wskutek niezachowania należytej ostrożności podczas wykonywanego manewru omijania, najechał na dwa zaparkowane w miejscu parkingowym samochody marki Peugeot 407 oraz Skoda Octavia. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, tel. 325 6296.