Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę-POWIADOM POLICJĘ - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Tychach

Wiadomości

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę-POWIADOM POLICJĘ

15.03.2017    Tychy

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę powiadom policjantów Tychów i pomóż w ustaleniu jego tożsamości. Może on mieć związek z zamieszkami, do których doszło przed meczem pomiędzy drużynami GKS Tychy-GKS Katowice. Na publikację jego wizerunku zgodę wyraził prokurator.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach w dalszym ciągu prowadzą śledztwo w sprawie czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji, do którego doszło 01.10.2016r. przed rozpoczęciem spotkania piłkarskiego drużyn GKS Tychy – GKS Katowice (link). W toku prowadzonego śledztwa wyłoniono wizerunek osób, które brały udział w zdarzeniu, a do chwili obecnej ich tożsamość nie została ustalona. Wyjaśniający sprawę policjanci uzyskali zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku, w celu identyfikacji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu uczestników zdarzenia, prosimy o osobisty kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach przy al. Bielskiej 46. Z funkcjonariuszami można też kontaktować się telefonicznie pod nr. tel. (32) 325 63 37 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl – zapewniamy anonimowość.