Wiadomości

Pomóż w identyfikacji tych mężczyzn

02.03.2017    Tychy

Policjanci z Tychów proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które mogą mieć związek z zamieszkami, do których doszło przed meczem pomiędzy drużynami GKS Tychy-GKS Katowice. Na publikację ich wizerunku zgodę wyraził prokurator.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji, do którego doszło 01.10.2016r. przed rozpoczęciem spotkania piłkarskiego drużyn GKS Tychy – GKS Katowice (link). W toku prowadzonego śledztwa wyłoniono wizerunek osób, które brały udział w zdarzeniu, a do chwili obecnej ich tożsamość nie została ustalona. Wyjaśniający sprawę policjanci uzyskali zgodę prokuratora na opublikowanie wizerunku osób, w celu ich identyfikacji.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu uczestników zdarzenia, prosimy o osobisty kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach przy al. Bielskiej 46. Z funkcjonariuszami można też kontaktować się telefonicznie pod nr. tel. (32) 325 63 37 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl – zapewniamy anonimowość.


 


 

 

  • Pomóż w identyfikacji osób