Ogłoszenia

Poszukujemy świadków. Pamiętaj-nie reagujesz-akceptujesz

Poszukujemy świadków kolizji drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które mają informacje na temat niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Pamiętaj-”Nie reagujesz-akceptujesz”.

1. W dniu 01 października 2019 roku w godzinach 06:30 do godz. 15:00 w Tychach na parkingu przy ul. De Gaullea 2 stadion zimowy, doszło do zdarzenia drogowego, gdzie n/n kierujący samochodem nieustalonej marki i numerze rejestracyjnym podczas wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany samochód marki Audi A4 o nr rej. ST 55... powodując jego uszkodzenie, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 40, tel.(32) 325 -63- 67 lub (32) 325 - 62 – 60.

2. W dniu 24.09.2019r. około godz. 8.40 na parkingu w Tychach na ul. Nałkowskiej 31 nieznany kierujący pojazdem marki Skoda koloru czarnego o nieustalonych nr rejestracyjnych, podczas manewru cofania, najechał na zaparkowany pojazd ciężarowy marki DAF o nr rej. WGM 47..., a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

3. W dniu 23.09.2019r. w Tychach na al. Bielskiej w rejonie ul. Starokościelnej, kierunek na Katowice ujawniono, iż nieustalony kierujący nieustalonym pojazdem wskutek niezachowania należytej ostrożności podczas jazdy poprzez niedostosowanie prędkości do warunków drogowych najechał na słup latarni oświetleniowej oraz znak drogowy F-9 „znak prowadzący na drodze objazdowej”po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 37, tel.(32) 325 -62- 96 lub (32) 325 - 62 – 60.

Kampania "Nie reagujesz – akceptujesz!" trwa!

Przypominamy, że niezmiennie, od 2011 roku, trwa kampania społeczna "Nie reagujesz – akceptujesz!". Dzięki Państwa zgłoszeniom tyscy policjanci zatrzymali wielu sprawców min. zdarzeń drogowych, kradzieży, włamań, rozbojów, a także kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu prowadzili samochód. W dalszym ciągu liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.