Poszukujemy świadków następujących zdarzeń - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków następujących zdarzeń

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych, do których doszło na tyskich drogach. Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami niniejszych zdarzeń o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W dniu 21.01.2019r. około godz.10.20-11.30 w Tychach na parkingu podziemnym sklepu przy ul. Towarowej, nieustalony kierujący wskutek nie zachowania należytej ostrożności najechał na zaparkowany samochód marki Ford Focus o nr rej DW 9... uszkadzając go, po czym oddalił się miejsca zdarzenia.

2. W dniu 19.03.2019r. w nieustalonym miejscu i czasie na terenie woj. śląskiego, nieustalony kierujący najechał na samochód marki Toyota Yaris o nr rej GD 7... powodując przerysowanie powłoki lakierniczej prawych drzwi pasażera, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych zdarzeń, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel.325-63-63 lub 325-62-68.