Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

W dniu 6 sierpnia 2018r około godziny 07.30 w Tychach na ulicy Metalowej w rejonie skrzyżowania z ulicą Towarową kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo...

W dniu 6 sierpnia 2018r około godziny 07.30 w Tychach na ulicy Metalowej w rejonie skrzyżowania z ulicą Towarową kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą Kempf najechał na leżącą na jezdni poza otworem kanalizacyjnym kratkę wpustu ulicznego uszkadzając zbiornik paliwa w pojeździe i doprowadzając do wycieku około 300l paliwa. Według wstępnych ustaleń w rejonie niezabezpieczonego otworu zaparkowane były dwa samochody typu Bus, koloru białego nie należące do służb miejskich, których pasażerowie po zdarzeniu zabezpieczyli otwór spustu kratką i oddalili się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające informacje na temat opisanego zdarzenia w szczególności o widzianych na miejscu pojazdach proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267 lub 3256-268.