Poszukujemy świadków zdarzenia - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków zdarzenia

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji tyskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 4 kwietnia 2018roku na skrzyżowaniu ulicy Harcerskiej z ul. Żwakowską w Tychach. Osoby będące świadkiem zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

W dniu 04 kwietnia 2018r. ok. godz. 19:10 w Tychach na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej z ul. Żwakowską, nieznany kierujący, prawdopodobnie samochodem marki Fiat Tipo (starszego typu) koloru zielonego jadąc od strony al. Jana Pawła II nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście znajdującemu się na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, wskutek czego przewrócił się na jezdnię. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku ul. Stoczniowców.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.