Poszukujemy świadków kolizji drogowej - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków kolizji drogowej

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 17.04.2018r. Przy ul. Cyganerii w Tychach. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Tychów.

W dniu 17.04.2018r. w godz. 08.00-10.10 w Tychach przy ul. Cyganerii 11 nieustalony kierujący, pojazdem nieustalonej marki koloru białego, o prawdopodobnych nr rej. ST ...30M podczas wykonywanego manewru omijania najechał na zaparkowany po prawej stronie jezdni samochód osobowy marki Volvo V50 o nr rej. ST 1.... Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia drogowego. Wskutek kolizji doszło uszkodzenia lewego zewnętrznego lusterka pojazdu Volvo.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 32 3256296.