Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Świadków wymienionych zdarzeń prosimy o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

1. W dniu 09 marca 2018r. w godz. 17:00 do 17:05 w Tychach na ul. Wejchertów 16, nieznany kierujący, najechał na zaparkowany samochód marki Opel Meriva o nr rej. ST4..., po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.

 

2. W dniu 20 marca 2018r. około godziny 22:10 w Tychach na ul. Oświęcimskiej 82, nieznany kierujący samochodem ciężarowym nieustalonej marki i numerach rejestracyjnych wskutek niezachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania, zjechał częściowo na przeciwny pas ruchu, wskutek czego doprowadził do zderzenia z poruszającym się w przeciwnym kierunku samochodem ciężarowym marki Volvo FM 4XT o wyróżniku tablicy rejestracyjnej PO 8... wraz z naczepą. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem d/s wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. 3256-369 lub 3256-363.

 

3. W dniu 11 marca 2018r około godziny 13:20 w Tychach na al. Bielskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Czarnieckiego, kierujący samochodem osobowym koloru niebieskiego; prawdopodobnie starszy model samochodu marki Audi o początkowych numerach rejestracyjnych ST, wskutek niezachowania bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu uderzył w tył samochodu marki Renault Captur o numerze rejestracyjnym SPS 3..., którego kierująca zatrzymała się oznakowanym przejściem dla pieszych, celem umożliwienia przejścia pieszym przechodzącym w kierunku ulicy Czarnieckiego. Po spowodowaniu zagrożenia w ruchu drogowym sprawca oddalił prawdopodobnie się skręcając w prawo w ulice Czarnieckiego.

Osoby posiadające informacje na temat opisanego zdarzenia oraz jego sprawcy proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267 lub 3256-268.