Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Zespół ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje świadków zdarzenia drogowego jakie miało miejsce w dniu 5 marca 2018r około godziny 16:25 w Tychach na łączniku ulic Mikołowskiej i Asnyka...

Zespół ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje świadków zdarzenia drogowego jakie miało miejsce w dniu 5 marca 2018r około godziny 16:25 w Tychach na łączniku ulic Mikołowskiej i Asnyka z udziałem samochodów marki Skoda Roomster koloru czerwonego oraz ciemnego Volkswagena Passat. Zdarzenie zostało zapisane przez videorejestrator z samochodu jadącego za uczestnikami zdarzenia, ponadto jak ustalono, świadkiem zdarzenia był pieszy uczestniku ruchu, tj wysoki mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę poruszający się chodnikiem od ulicy Mikołowskiej w kierunku Dworca PKP.

Wskazane osoby oraz inne posiadające informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem d/s Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 3256-267 lub 3256-268.