Poszukujemy świadków zdarzenia - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy świadków zdarzenia

W dniu 20 lutego 2018r. około godziny 13:30 w Tychach na ul. Urbanowickiej, na wysokości nr 8 kierujący samochodem dostawczym marki Renault doprowadził do zdarzenia z samochodem marki Renault Masott. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w dniu 20 lutego 2018r. około godziny 13:30 w Tychach na ul. Urbanowickiej na wysokości numeru 8. Nieznany kierujący samochodem dostawczym marki Renault prawdopodobnie Master, o nieustalonym numerze rejestracyjnym, wskutek niezachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania jadąc ulicą Urbanowicką w stronę ulicy Serdecznej, zjechał częściowo na przeciwny pas ruchu. W wskutek tego manewru doprowadził do zderzenia z poruszającym się w przeciwnym kierunku samochodem marki Renault Mascott o numerze rejestracyjnym ST5..., a nastepnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. 3256-369 lub 3256-363.