Poszukujemy zaginionego księdza – Jana HANUSEK - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Tychach

Ogłoszenia

Poszukujemy zaginionego księdza – Jana HANUSEK

Wydział Kryminalny KMP Tychy prowadzi sprawę poszukiwawczą dot. zaginięcia księdza – Jana HANUSEK. W dniu 12.10.2008 r ostatni raz był widziany w siedzibie CARITAS w Tychach ul. Kopernika 6.

Po odmówieniu różańca z wiernymi opuścił Caritas udając się w nn kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu.

ksiądz - Jan HANUSEK s. Alojzego

ur. 03.06.1956r Żory

zam. Ruda Śląska ul. Kłodnicka 103

Rysopis : Wzrost 176-180, sylwetka otyła , włosy ciemne krótkie, uczesane z przedziałkiem, włosy proste, twarz owalna bez zarostu, sera blada, czoło średnie, wysokie, oczy wąsko rozstawione, nos średni prosty, uszy duże wyraźnie przylegające, wargi cienkie, widoczne ubytki uzębienia, szyja krótka, ramiona długie nogi krótkie. Nosi okulary w brązowych oprawkach. Ubrany w ciemne ubranie , pod szyją koloratka
Znaki szczególne : brak

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat księdza Jana Hanusek. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6255, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.